Časté otázky

Prečo vznikol tento web (myjava.obcanov.sk)?
Aby bolo kde dávať veci ktorými sa zaoberáme a chceme ich dať k dobru aj ostatným.

Kto? (je za tento web zodpovedný)?
Každý článok aj komentár má uvedeného svojho autora. Zoznam autorov je uvedený v pravom stĺpci. Princípom je, že každý si je sám (pred sebou a svojim svedomím) zodpovedný za svoj článok alebo komentár…

Môžem si tu aj ja niečo napísať?
Samozrejme. Stačí sa len zaregistrovať (pod svojim menom (tak, ako ho kto má uvedené v OP 😉 )) a tvoriť… Je to celkom jednoduché… 😉 Ak by ste mali ďalšie otázky, tak nás neváhajte kontaktovať.

A môžem si tu písať hocičo? Alebo sú nejaké veci, ktoré sa sem hodia viac, ako inde?
Čo nás tu zatiaľ všetkých spája je to, že žijeme (alebo máme nejaký vzťah) k Myjave (alebo okoliu). Preto nás zaujímajú a chceme tu písať najmä o veciach, ktoré sa nejak týkajú života na Myjave. Možno sa to časom zvrhne 😉 , ale naša motivácia vytvoriť túto stránku (komu by to nebolo jasné z jej designu 😉 ), bola vytvoriť priestor na informácie a názory, ktoré sa síce týkajú Myjavy, ale pritom to nie sú oficiálne informácie (a preto sa nehodia na oficiálnu stránku mesta myjava.sk).

Teda sú to skôr názory obyvateľov tu žijúcich (vrátane nás). Vytvoriť  verejný priestor pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o Myjavu a majú nejaké názory na dianie na Myjave, s ktorými sa chcú podeliť s ostatnými. Miesto kde možno časom vznikne aj nejaká polemika, alebo výmena názorov o tom, čo a ako robiť, alebo nerobiť, aby to bolo čo najlepšie. Podobne ako napr. na blisty.cz (ale so zameraním na Myjavu a kopanice).

Takže čo je vlastne cieľom tejto stránky?
Stránka je skôr o ceste ako o cieli. Cieľ nech určia tí, ktorí tu budú chcieť  verejne písať a diskutovať. Stránka je len nástroj a dúfame že to bude nástroj zmeny k lepšiemu (pokiaľ sa teda nájde niečo, čo by sa na Myjave dalo zlepšovať… 😉 )

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.